13.01.2016 | 10:22

11 січня поточного року в рамках реалізації проекту «Інформаційна кампанія «Від ворожнечі до примирення в громаді» за підтримки Української Миротворчої Школи та Посольства Великої Британії в Україні, у Голопристанському міськрайонному центрі зайнятості відбувся тренінг для учасників антитерористичної операції під назвою «Мистецтво жити в громаді» для осіб, які повернулися із зони АТО та перебувають на обліку як безробітні. В даному заході взяли участь 20 осіб, які проживають на території Голопристанського району.

Із вступним словом виступила президент Голопристанського районного благодійного фонду “Свята Ольга“ Світлана Михолат, яка представила мету даної зустрічі та її важливість.

Тренери акцентували увагу присутніх на прояви посттравматичного стресового синдрому, що виникає у військовослужбовців, які брали участь у бойових діях та бачили всі реалії війни; наголосили на критеріях і факторах, що сприяють успішній адаптації бійців до мирного життя.

Атмосфера аудиторії була позитивна, учасники активно брали участь у обговоренні тих чи інших психологічних вправах, висловлювалися та аналізувалися власні думки, почуття та мотиви до активізації внутрішніх ресурсів.         

Під час заходу застосовувались різні методи роботи (дискусії, індивідуальні вправи тощо), що направлені на усвідомлення учасниками бойових дій своїх цілей у мирному житті та на формування ефективного життєвого планування.

Даний тренінг виявився дуже важливим для даної категорії осіб, він дозволив створити комфортну атмосферу довіри для досягнення порозуміння, співробітництва та партнерських відносин.