09.02.2022 | 14:35

Протягом останніх років на Херсонщині відпрацьовано проєкт «Шерифи», де превалювали питання безпеки життєдіяльності мешканців області. Ініціатива впровадження цього проєкту належала Херсонському обласному центру зайнятості ще у 2011 році. Проте час вимагає осучаснення й удосконалення.

Тому у цьому році стартував оновлений проєкт, що має суттєво поліпшити громадський порядок та сформувати сталу та якісну систему профілактики правопорушень в територіальних громадах області.

Першими почали працювати у рамках оновленого проєкту в Новотроїцькій селищній територіальній громаді. Між місцевою радою і районною філією Херсонського обласного центру зайнятості укладено договір стосовно відповідних громадських робіт.

З 01 лютого вже приступили до роботи четверо громадян з-поміж безробітних Новотроїцької районної філії ХОЦЗ. Так звані шерифи працюють з мешканцями в інформаційному напрямку щодо недопущення порушень громадського порядку. Ця робота сприяє знаходженню шляхів мирного врегулювання конфліктних ситуацій, формує спільну відповідальність за безпеку та спокій у суспільстві.