29.04.2021 | 11:49

Мандруй Херсонщиною!

Унікальна територія, де тече могутній Дніпро, де є вихід до двох теплих морів, де є величезна пустеля, де є неповторні об’єкти історико-культурної спадщини…..це наш край! Херсонщина чекає гостей.

Традиції гостинності мають свої «колорити», що залишають позитивні емоції, враження, спогади…

Таким «колоритом» має стати проєкт «Дорога Вина та Смаку Херсонщини», що впроваджується в області задля розвитку еногастрономічних туристично-рекреаційних маршрутів і малого підприємництва, для сприяння розвитку сільських територій та розбудови місцевих територіальних громад.

Угоду про партнерство та співробітництво підписали 29 квітня директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов, голова громадської спілки «Дороги Вина та Смаку Херсонщини» Юрій Палічев та директорка ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» Світлана Ткачук.

В угоді передбачено підбір працівників для укомплектування потреби роботодавців-учасників еногастрономічних туристично-рекреаційних маршрутів в рамках впровадження проєкту «Дорога Вина та Смаку Херсонщини», їх попереднє професійне тестування та підготовку, проведення навчальних семінарів, в тому числі майстер-класів для підприємців-початківців у сфері еногастрономічного туризму, участь у створенні маркетингової стратегії просування туристичного продукту «Дорога вина та смаку Херсонщини» (фестивалі, конкурси, виставки, тощо).

«У своїй роботі обласна служба зайнятості орієнтується на інноваційні підходи, шукає надійних партнерів, надійних однодумців, - зазначив Євгеній Єрашов. – Громадська спілка виступає в якості такого партнера. Для вдалої реалізації зазначеного проєкту сторони мають достатній потенціал».