15.08.2022 | 13:12

Настала довгоочікувана декретна відпустка? Вітаємо!

Поділіться цією новиною зі спеціалістом служби зайнятості.

Якщо маєте статус безробітного та користуєтесь послугами служби зайнятості, на вимогу чинного законодавства України, вам необхідно обов’язково зв'язатись зі своїм кар’єрним радником. Якщо перебуваєте в зоні окупації або бойових дій, маєте зв’язатись будь-яким засобом комунікації.

Повідомите про перебування на обліку в медичному закладі у зв’язку з вагітністю та пологами, надайте відповідну довідку з медичного закладу.

Виплата допомоги по безробіттю припиняється у разі призначення допомоги по вагітності та пологах (з дня набуття права на допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами відповідно до медичної довідки).

Реєстрація в службі зайнятості припиняється, якщо протягом 14 робочих днів з дня закінчення строку дії медичної довідки по вагітності та пологах безробітна особа не відвідала центр зайнятості без поважної причини.

До речі, інформація на майбутнє!

Період, коли особа отримувала кошти за догляд за дитиною до 3 років, прирівнюється до страхового стажу. Така особа вважається застрахованою і має право на допомогу на випадок безробіття.

 

Чат-бот Державної служби зайнятості @DCZWorkNowBbot має контакти для зв’язку зі спеціалістами служби зайнятості всієї країни. Отримайте онлайн-підтримку з питань зайнятості.

Стежте за новинами на нашому Telegram-каналі https://t.me/pidtrumka_DCZ_Kherson

Отримайте онлайн-підтримку на каналі Pidtrumka_DCZ_Kherson https://t.me/+YDNSJchz_iswMDYy