14.02.2022 | 14:25

Знайти роботу за фахом у рідному місті вдається не кожному. Виходом із ситуації є працевлаштування в інші регіони, а коли ще й роботодавець забезпечує житлом це значно полегшує процес адаптації на новому місці.

У грудні 2021 року до Каховського міськрайонного центру зайнятості звернувся Сергій Матвійчук. Чоловік мав освіту інженера за напрямом технологія машинобудування і до втрати роботи працював інженером-конструктором на одному з підприємств міста. Пан Сергій й надалі хотів працювати за фахом.

У центрі зайнятості, спільно з клієнтом, кар’єрний радник склав індивідуальний план працевлаштування і надав безробітному інформацію про вакансії з наданням житла в межах України.

Чоловік зацікавився вакансією інженера конструктора до ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод». Пан Сергій успішно пройшов співбесіду та на початку цього року був працевлаштований на дане підприємство.

Таким чином, за сприяння служби зайнятості роботодавець Полтавщини отримав компетентного фахівця, а безробітний знайшов бажану роботу з можливістю переїзду.