18.02.2016 | 10:11

 

16 лютого відділ організації надання послуг роботодавцям Херсонського обласного центру організував роботу відео-семінару за темою «Організація тимчасової зайнятості в регіоні Херсонською обласною службою зайнятості», за участю директорів, заступників директорів та фахівці з питань зайнятості за напрямком роботи з роботодавцями Голопристанського міськрайонного та Бериславського, Горностаївського районних центрів зайнятості.

Під час роботи відео-семінару розглядалися дві складові тимчасової зайнятості – це організація громадських та інших робіт тимчасового характеру та організація сезонної зайнятості в регіоні. Були розставлені акценти на плідну співпрацю з органами місцевої влади, роботодавцями та іншими учасниками соціального діалогу, що причетні до цих питань. Окрім цього, під час заходу було проведено інтерактивне навчання, де відпрацьовувалися нові підходи в організації роботи з роботодавцями в частині укомплектування перспективної сезонної потреби.

Запис відео-семінару було надано до ІПК ДСЗУ для обговорення його зі слухачами інституту.

17 лютого відбулася відео-конференція за участю начальника управління організації надання соціальних послуг ДСЗ (ЦА) Любові Бершадської, завідувача центру підвищення кваліфікації керівних працівників та спеціалістів ДСЗ Людмили Фокас, начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Херсонського ОЦЗ Наталії Португальської, начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Вінницького ОЦЗ Бориса Іванюка та слухачів інституту, які працюють за напрямком роботи з роботодавцями базового рівню та проходять підвищення кваліфікації в ІПК ДСЗУ.

У ході відео-конференції обговорювався досвід роботи Херсонської обласної служби зайнятості в частині організації тимчасової зайнятості, зокрема, організації громадських робіт за соціально направленими проектами «Інформування населення щодо запобігання порушень громадського порядку «Шерифи» та «Відтворимо культурно-історичну спадщину Херсонщини».

Також до уваги учасників заходу був представлений досвід роботи Херсонської обласної служби зайнятості в частині формування перспективного банку сезонної потреби та привернуто увагу слухачів стосовно досвіду роботи в проведенні відео-семінару з базовими центрами зайнятості.