27.01.2022 | 09:06

Важливість впровадження для мешканців громади Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї та питання щодо організації роботи з відбору кандидатів у патронатні вихователі днями обговорювали в Хрестівській та Асканія Новій територіальних громадах.

Директорка Чаплинської районної філії Херсонської обласної служби зайнятості Вікторія Богачова разом із своєю заступницею Іриною Ващенко зустрілися з керівниками служб у справах дітей та керівниками відділів соціального захисту населення.

Вікторія Богачова зауважила, що громада має бути зацікавлена у впровадженні в роботу вищезгаданого Порядку, адже це надасть можливість безробітним малозабезпеченим громадянам створити, в першу чергу собі, а пізніше й іншим, нові робочі місця. А податки, сплачені особою, поповнять місцевий бюджет. Директорка зауважила, що рішення щодо надання фінансової допомоги малозабезпеченим особам приймається комісією, членами якої і є керівники відділів соціального захисту громад.

Наступне питання, що розглядалось на робочих зустрічах в громадах, стосувалось організації роботи щодо направлення центрами зайнятості зареєстрованих безробітних до служб у справах дітей для первинного відбору кандидатів у патронатні вихователі.

Заступниця директорки Ірина Ващенко запропонувала організувати у стінах філії проведення семінарів для безробітних громадян за участю фахівців служб у справах дітей щодо суті та змісту патронату. Учасники зустрічей визначили відповідальних осіб та попередньо узгодили періодичність таких заходів.

Раніше повідомлялось: Державна служба зайнятості долучилася до пошуку кандидатів у патронатні вихователі