01.08.2016 | 11:35

28 липня 2016 року у залі для селекторних нарад Нововоронцовської райдержадміністрації відбулось засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції. Участь у засіданні взяли заступник голови райдержадміністрації Наталя Литовченко, керівник Центру допомоги Андрій Селецький, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Світлана Пічкуренко, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Бриж, директор районного центру зайнятості Наталя Терно.

На порядок денний були винесені нагальні питання соціальної адаптації воїнів АТО, їх професійне навчання та працевлаштування, вирішення побутових проблем, оздоровлення їх родин та толерантного ставлення до них з боку відповідальних осіб.

Директор районного центру зайнятості. доповіла про можливості участі воїнів АТО у соціально направленому проекті «Шериф» з подальшим працевлаштуванням до громадських формувань при сільських радах. Привела приклад плідної співпраці у цьому напрямку з Нововоронцовською селищною та Петропавліською сільською радами. «І надалі спеціалісти центру зайнятості будуть робити все можливе для успішного працевлаштування воїнів АТО», - .наголосила Наталя Терно.