20.10.2016 | 15:05

У рамках відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю на базі Білозерського районного центру зайнятості відбулася конференція. Для обговорення та обміну думками з питань ефективної зайнятості та соціального захисту населення зустрілись спеціалісти районного центру зайнятості та заступник начальника Управління, начальник відділу державних допомог та житлових субсидій райдержадміністрації Наталія Жилка.

Захід відкрила директор центру зайнятості Олена Розсуждай, яка звернула увагу присутніх на деяких проблемних питаннях, а саме: як не заохочувати утриманські настрої в суспільстві, залишаючись при цьому гарантом соціальної захищеності; легалізація заробітної плати та її розмірів; підвищення активності населення.

Цікавим та пізнавальним був виступ Наталії Жилки, яка проінформувала про зміни у законодавстві щодо оформлення субсидії та звернула увагу на взаємодію між двома організаціями у питаннях правової, фінансової, матеріальної допомоги населенню.

У фокусі уваги присутніх стали аспекти правового регулювання субсидіювання та строки призначення виплат, доля невикористаних компенсацій, зменшення норм та збільшення тарифів тощо.

Директор районного центру зайнятості Олена Розсуждай підвела підсумки проведеної роботи, зазначивши, що лише наполеглива системна праця та плідна взаємодія між організаціями приведе до підтримки осіб, які цього потребують.