23.10.2023 | 21:04
23 жовтня відбулась онлайн – нарада Херсонського обласного центру зайнятості за сприяння Херсонської обласної військової адміністрації. Учасниками зібрання стали начальники районних, міських, селищних й сільських військових адміністрацій Херсонського та Бериславського районів. Питання порядку денного надважливе, адже говорили про державні програми сприяння зайнятості населення та їх реалізацію в Херсонській області
На селекторній нараді були презентовані Урядові проєкти :
- Програма «Власна справа»;
- Програма компенсаційних виплат роботодавцям за працевлаштування окремих категорій громадян;
- Програма «Ваучер на навчання»;
- Проєкт «Армія відновлення».
Мовою цифр
- З початку року обласна служба мала в роботі 983 вакансій. Є гостра потреба у працівниках комунальних установ, лікарях, педагогах, працівниках сфери державного управління, торгівлі та виробництва. Всього забезпечено роботою, в тому числі за сприяння служби зайнятості біля 650 осіб, які перебували на обліку в обласній службі зайнятості.
- На сьогодні база обласної служби зайнятості налічує майже 500 вакансій актуальної потреби роботодавців в працівниках.
- Наразі в Херсонській області 9 осіб отримали мікрогранти для розвитку бізнесу, 19 нових робочих місць буде створено у Білозерській, Чорнобаїївській, Нововоронцовській, та Великоолександрівській територіальних громадах.
- Видано 224 ваучера на навчання для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян. Найбільш популярними серед робітничих професій за ваучерами - є кондитер, кухар, швачка, оператор котельні. Актуальними серед спеціальностей стали: «Психологія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Будівництво та цивільна інженерія», «Дошкільна освіта і соціальна робота».
- 30 роботодавців отримали позитивне рішення щодо компенсації за працевлаштування 37 осіб, з числа внутрішньо переміщених осіб.
- «Армія відновлення» Херсонського та Бериславського районів нараховує майже тисячу осіб з числа безробітних, які працюють задля повноцінного функціонування інфраструктури своїх громад та їх безпеки.