09.04.2024 | 10:46

Відбувся перший онлайн-воркшоп з циклу для підприємців «PRO Бізнес», до якого доєдналися більше 20 учасників. Говорили про фінансову підтримку роботодавців за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб під час дії воєнного стану. Фахівець Херсонської обласної служби зайнятості Олена Орлова розказала про умови, розмір та терміни отримання компенсації. Надала покрокову інструкцію куди звертатися та які документи треба подавати роботодавцям. На захід були запрошені підприємці, які вже скористалися даною пропозицією.

«Подав документи на отримання компенсації за працевлаштування ВПО через Дію і вже отримав кошти», - говорить Олександр Снуріцин, власник кав’ярні в Івано-Франківську.

Аліна Шаповал – переселенка з Херсону, власниця кондитерського цеху в Одесі, розповіла свою історію. Жінка скористалася одразу декількома активними програмами від держави.

«Виїхавши з окупації, почала все спочатку. Закупила обладнання і стала працювати в себе вдома. Потім, після деокупації Херсона, вивезла все своє обладнання до Одеси і задумалась про розширення бізнесу. Так, дізнавшись про Урядову програму «Власна справа», отримала мікрогрант і на даний час вже маю свій кондитерський цех, в якому працюють 2 людини», - говорить жінка. Вона вже отримала компенсацію за працевлаштовану людину. Каже, що це приємний бонус, який дає змогу інвестувати отримані кошти в розвиток, удосконалення та масштабування свого бізнесу.

«Про цю допомогу чула вже давно, але спочатку сумнівалася. А потім все таки вирішила спробувати і не пошкодувала. Тому, всім рекомендую не боятися отримувати допомогу від держави», - каже пані Світлана, власниця клінінгової компанії в Києві. Жінка взяла на роботу переселенців з Луганщини і теж отримала компенсацію.

«Запрошуємо до співпраці з нами. Служба зайнятості працює задля вас, щоб ви мали змогу працювати, розвиватися та створювати нові робочі місця в цей нелегкий час», - зазначила заступниця директора Херсонського обласного центру зайнятості Наталія Португальська.

Запис онлайн-воркшопу вже доступний на ютуб-каналі: https://www.youtube.com/watch?v=OsTmKvHTUHU

А ми нагадуємо, що заявку на отримання компенсації можна подати через портал Дія http://surl.li/bxuvd

Ознайомитися з Порядком надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні: http://surl.li/bsyxf