09.10.2019 | 16:54

Другий рік поспіль за ініціативи Новотроїцької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості в районі проходить масовий профорієнтаційний захід для школярів під назвою «Освіторія».

За словами директорки філії служби зайнятості Ірини Збаровської сьогодні на «освітній території» школярі проведуть час з користю на майбутнє. «Сучасна молодь має великий потенціал, енергію та запал, - зазначила під час промови пані Ірина. – Проте зараз у школярів складний вибір, вибір свого професійного майбутнього. Ми докладемо всі зусилля, щоб учні отримали якомога більше потрібної інформації для допомоги у свідомому виборі».

Отже сьогодні школярам, а їх на заході було більше чотирьохсот, були представлені чотирнадцять навчальних закладів з різних напрямків підготовки та з різних областей, зокрема з Херсонської, Запорізької та Хмельницької. Також до заходу долучилися й роботодавці, які презентували свої підприємства, розповідали про умови праці, всіляко намагалися зацікавити школярів, акцентуючи увагу на працю в рідному краї.

Під час майстер-класів справжні майстри продемонстрували, що повинен вміти професіонал, у чому полягає основний зміст професії. Особливим колоритом наповнили захід творчі виступи агітбригад.

На локації державної служби зайнятості фахівці з профорієнтації проводили інтерактивні зайняття для учнівської молоді, розповідали про особливості вибору професії, презентували успішну формулу її вибору. Бажаючі мали змогу пройти профорієнтаційне тестування. Багато йшлося про актуальні і затребувані професії на ринку праці. Були організовані «професійні вибори», де взяли участь всі бажаючі учні, маючи змогу вказати які професії їм до вподоби, що вплинуло на цей вибір. Школярі також мали змогу «зазирнути» в майбутнє за допомогою професійного астропрогнозу.

Захід видався жвавим та захопливим, учні отримали цікаву інформацію та незабутні враження. Впевнені, що проект «Освіторія» вплине на дійсно вдале професійне майбутнє нашої молоді.