10.02.2022 | 15:17

Про сприяння зайнятості мешканців територіальних громад говорили керівники філій Херсонського обласного центру зайнятості під час робочих зустрічей з головами цих громад.

Були розглянуті перспективи економічного розвитку територій, сучасний стан малого та середнього бізнесу, ситуація з робочими місцями. Йшлося про можливість професійного навчання й підвищення кваліфікації безробітних, у тому числі і на базі ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ».

Директорка Новокаховської міської філії Херсонського обласного центру зайнятості Надія Котляр та голова Таврійської територіальної громади Микола Різак обговорили майбутнє навчання та підвищення кваліфікації безробітних мешканців Таврійської ТГ. Адже для забезпечення конкурентоспроможності громади необхідні нові знання, нові навички.

Заступниця директора Великоолександрівської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Лариса Брижата під час робочої зустрічі з головою Борозенської територіальної громади Галиною Кузьміною розповіла про інноваційні підходи у роботі служби зайнятості, окремо була обговорена тема визначення потреби в сезонних працівниках на поточний рік.

Співпраця центрів зайнятості Херсонщини в цьому напрямку базується на партнерських відносинах та є одним із пріоритетів на шляху досягнення спільних цілей в частині забезпечення зайнятості мешканців громад.