04.02.2016 | 16:10

04 лютого у приміщенні Херсонського обласного центру зайнятості відбулася нарада керівників структурних підрозділів обласного та директорів базових центрів зайнятості «Підсумки роботи обласної служби зайнятості за 2015 рік та стратегічні напрями діяльності у 2016 році».

З основним докладом виступив директор обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов. Під час своєї промови Є. Єрашов підсумував роботу служби занятості за 2015 рік, акцентував увагу на недоліки у минулому році та зазначив пріоритети в роботі на 2016 рік. Крім основних напрямків роботи йшлося про підвищення конкурентоспроможності шукачів роботи, підвищення їх мотивації до праці та активізації публічної роботи служби. «Мотивація до праці є завданням не окремо взятого спеціаліста чи підрозділу служби, а комплексна та адресна робота всього базового центру в цілому і з кожним безробітним окремо. З першого кроку до центру зайнятості людина повинна усвідомлювати, що тут все спрямоване з метою пошуку роботи для неї. Від того, яку інформацію вона бачить, як ця інформація розташована, яку давність має, як поводяться спеціалісти залежить партнерство та довіра до нашої служби відвідувачів», - підкреслив Євгеній Єрашов.

Під час наради, за результатами професійного конкурсу обласної служби зайнятості на звання «Кращий колектив 2015 року» серед колективів районних, міськрайонних та міських центрів зайнятості Херсонської обласної служби зайнятості, відбулося нагородження переможця конкурсу в особі директора Нововоронцовського районного центру зайнятості Наталії Терно. Колектив нагороджений перехідним Прапором та відповідним свідоцтвом.

Заступник директора обласного центру зайнятості Людмила Барабаш детально доповіла про дослідну апробацію Регламенту роботи центрів зайнятості щодо задоволення потреб клієнтів (алгоритму дій та виконання функцій), підкреслила важливість та необхідність цієї роботи. Запросила всіх керівників базових центрів зайнятості надати свої пропозиції щодо вдосконалення Регламенту з урахуванням особливостей місцевого ринку парці.

До уваги присутніх була надана інформація щодо напрямків роботи начальник відділу фінансів Олександр Довбиш та начальник відділу по роботі з персоналом обласного центру зайнятості Світлана Причина.

Закриваючи нараду, Євгеній Єрашов ще раз подякував за роботу та націлив учасників наради на подальшу якісну та професійну роботу. «Впевнений, що професіоналізм і самовіддача дозволять нам і надалі досягати реалізації усіх намічених планів», - зазначив директор обласного центру зайнятості.