26.01.2022 | 09:19

Чаплинською районною філією Херсонського обласного центру зайнятості у співпраці з територіальними громадами тісні зв’язки давно налагоджені, але вирішення питань зайнятості мешканців громади потребує постійного діалогу, аби вчасно вирішувати нагальні питання. А таких чимало. Серед них - організація громадських робіт, у тому числі за соціально направленим проєктом «Шерифи» з метою недопущення порушень громадського порядку.

Директорка районної філії Вікторія Богачова днями відвідала Хрестівську та Асканія Нова територіальні громади, де зустрілася з головами та їх заступниками.

Керівники обговорили можливості затвердження програми та виділення коштів з місцевих бюджетів на реалізацію проєкту «Шерифи», який реалізовується на Херсонщині з 2011 року, але дія якого через карантинні обмеження була тимчасово призупинена. Вікторія Богачова акцентувала увагу на тому, що такі роботи є своєрідною мотивацією до праці, посилюють відповідальність та підвищують активну позицію населення у підтримці громадського порядку.

Разом визначили потребу в працівниках та попередньо обговорили питання щодо здійснення професійного підбору кадрів на такі роботи.

Раніше ми повідомляли:

Євгеній Єрашов: Проєкт «Шерифи», це дієвий механізм організації безпечного середовища в громадах, особливо в прикордонних