26.09.2016 | 10:07

Сьогодні державна служба зайнятості запроваджує у своїй роботі нові сучасні сервіси, серед яких особливе місце займає презентація своїх здібностей шукачем роботи, так звані відео-резюме.

«Головне завдання державної служби зайнятості – допомогти кожній людині відчути свою потрібність в суспільстві та реалізувати свої професійні можливості. Один із інструментів для виконання цього завдання і є відео-резюме. Завдяки цієї послуги у шукачів роботи є можливість підвищити свої шанси на ринку праці», – зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

На власному каналі YouTube Херсонської обласної служби зайнятості роботодавець може ознайомитися з відео-резюме шукача роботи, побачити реальну людину, виділити переваги претендентів та вибрати достойного кандидата на вакантну посаду.

Отже, обласна служба зайнятості безкоштовно пропонує бажаючим свою допомогу у створенні власного відеорезюме та гідної презентації роботодавцеві. За допомогою фахівців служби зайнятості шукачі роботи можуть записати відео-резюме у всіх центрах зайнятості області.

Шановні клієнти служби зайнятості, користуйтеся цією сучасною пропозицією!