30.04.2021 | 10:27

Навчатися завжди доречно!Чи можна перевернути своє професійне життя на сто вісімдесят градусів, коли вам трохи за…? Цього разу за 40.

Запевняємо вас, можна! Головне – глибока віра в себе, внутрішнє відчуття, що ви дійсно на своєму шляху! І в цьому впевнена героїня нашої історії.

До Білозерської районної філії Херсонського обласного центру за сприянням у працевлаштуванні завернулась Інна Чаюн. «Я йшла до служби зайнятості з метою знайти роботу, про те, що буду навчатися – і думки не було», - з посмішкою говорить жінка.

Все своє життя вона присвятила сім’ї. Довгий час працювала робітником з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва у фермерському господарстві. А от із навчанням після школи якось не склалося.

«Думки про здобуття професії звичайно що були, - згадує пані Інна. - Але паралельно мене охоплював страх, - страх змінити своє життя. Я думала, що у моєму віці вже пізно навчатися. Та все таки внутрішнє бажання перемогло сумніви, і я наважилася».

Мотивування та психологічна підтримка кар’єрного радника дали свої «плоди». Вже другий місяць жінка опановує професію продавця продовольчих товарів на базі Херсонського центру професійно-технічної освіти.

Про свій вибір безробітна не жалкує, навпаки, вдячна службі зайнятості за таку чудову можливість нарешті знайти себе у професійній діяльності. Вона налаштована позитивно. Впевнена, що все вийде! І головне, - планує майбутнє працевлаштування після закінчення навчання.