05.07.2016 | 14:01

 

Сьогодні розпочався другий етап навчання фахівців Херсонської обласної служби зайнятості формам і методам роботи на засадах рекрутингу в умовах дії антикризового Регламенту.

Для участі у заході долучилися фахівці з профорієнтації з усіх базових центрів зайнятості регіону.

Із вступним словом виступила заступник директора обласного центру зайнятості Людмила Барабаш. Вона зупинилася на стратегії обласної служби зайнятості в умовах дії антикризового Регламенту, акцентувала увагу присутніх на необхідність застосування отриманих навиків у повсякденній роботі. «Це дуже необхідний крок для надання клієнтам більш якісних, фахових та результативних послуг служби зайнятості. Сьогодення потребує змін, обласна служба зайнятості іде в ногу з часом і готова продовжувати вносити свій внесок у розвиток всієї державної служби зайнятості», - підкреслила Л.Барабаш.

Про необхідність зміни підходів у роботі фахівців центрів зайнятості на засади рекрутингу в умовах застосування антикризового Регламенту розповіла Н. Португальська, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості. Начальник відділу організації профорієнтації А.Кличановський та заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Т.Загоруйко освітили тему «Резюме, як стрижневий документ кейсу клієнта СЗ».

Ще багато нової інформації отримують фахівці, стануть учасниками практичних завдань та вправ.

Впевнені, отримані навики стануть у нагоді для фахової та якісної роботи.