14.04.2017 | 11:08

10 квітня 2017 року в Херсонському міському центрі зайнятості відбулась презентація ринкоутворюючого підприємства області ТОВ «Механічний завод». На даний час це одне з провідних металургійних та машинобудівних підприємств, яке має довгі, стабільні і упевнені торговельні зв'язки на внутрішньому ринку та активно розвиває відносини з країнами СНД і далекого зарубіжжя.

«Питання працевлаштування, а також комплектування вільних робочих місць на замовлення роботодавців чи підбір кадрів на перспективу – одне з найважливіших для служби зайнятості. Організація таких особистих зустрічей шукачів роботи і роботодавця, як сьогодні - найкоротший шлях до їх вирішення. Херсонський обласний центр зайнятості та ТОВ «Механічний завод» поєднує багаторічна співпраця. Протягом 2016 року було укомплектовано 28 вакансій за сприяння центру зайнятості, а за десять років співпраці - 300 вакансій», - зауважив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

 «На сьогоднішній день ТОВ «Механічний завод» має потребу в таких кадрах, як: слюсар ремонтник, слюсар-інструментальник, слюсар з ремонту автомобілів, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, слюсар з механоскладальних робіт, слюсар з ремонту та обслуговування перевантажувальних машин, розмелювач деревини, охоронник, прибиральник службових приміщень тощо», - повідомив генеральний директор ТОВ «Механічний завод» Станіслав Путілов.

Також керівник підприємства розповів присутнім про історію створення ТОВ «Механічний завод», ознайомив з його здобутками та перспективами розвитку, з характером та умовами праці, особливостями роботи, розміром заробітної плати, соціальним пакетом та вимогами до претендентів. Зауважив на наявності учбового класу та можливості отримання деяких професій

безпосередньо на підприємстві.

У роботі заходу взяли участь 20 осіб, які перебувають на обліку та шукають роботу. Ті з них, яких зацікавила інформація, пройшли індивідуальні співбесіди з представником роботодавця, дехто виявив бажання завітати безпосередньо на підприємство, аби вирішити остаточно: працевлаштовуватись чи ні.

В.о. директора Херсонського міського центру зайнятості Світлана Ширяєва подякувала генерального директора ТОВ «Механічний завод» Станіслава Путілова за багаторічну співпрацю з міським центром зайнятості.