30.06.2016 | 15:50

 

29 червня 2016 року в приміщені Скадовського районного центру зайнятості для представників фізичних осіб-підприємців відбувся семінар «Основні законодавчі аспекти легального використання найманої праці».

Під час роботи семінару обговорювалися питання щодо важливості офіційного оформлення найманих працівників.

Під час свого виступу Любов Вандер, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Скадовського районного центру зайнятості акцентувала увагу присутніх, що з метою посилення відповідальності посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій за порушення законодавства про працю з 10 лютого 2016 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 03.02.2016 року № 55, якою внесено зміни до постанови від 17.07.2013 року № 509 «Про затвердження Порядку накладання штрафів за порушення законодавства про зайнятість населення».

«Цією постановою затверджено Порядок накладання штрафів на роботодавців за порушення норм даного законодавства. Оскільки контролюючі органи, які до початку 2016 року могли накладати на підприємство лише адміністративне стягнення тепер мають повне право накладати ще й фінансові санкції, то потрібно дуже строго віднестись до дотримання усіх правил і вимог Трудового кодексу, адже за помилку тепер доведеться заплатити величезний штраф», - підкреслили начальник відділу.

Цікавими та фаховими були виступи Сергія Мазного, директора міжрайонної виконавчої дирекції Херсонського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Алли Янчишиної, головного спеціалісту цього відділення.

За результатами проведеного заходу досягнуто домовленості про подальше проведення спільної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення та роботодавців щодо детінізації трудових відносин та забезпечення вимог законодавства про працю.