10.06.2021 | 16:11

Про результати виконання Плану дій Місцевого партнерства зайнятості у м. Херсоні говорили під час зібрання партнери проєкту.

Голова правління, директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов підкреслив актуальність і необхідність продовження продуктивної співпраці між учасниками проєкту.

«За час роботи у проєкті багато зроблено, досягнуті певні результати. І наразі необхідно підтримати всі ці напрацювання, дати можливість продовжувати генерувати нові ідеї та ініціативи, що мають покращити ситуацію у нашому місті», - підкреслив Євгеній Єрашов.

Заступниця голови правління, виконавча директорка ГО «ГЦ «Нова генерація» Оксана Глєбушкіна проговорила стратегічні цілі, що були поставлені для виконання, їх результативність, підсумувала напрацювання.

Говорили про підготовку майбутніх кухарів за вже новими стандартами, окремо йшлося про досягнення підприємців-початківців учасників проєкту, про підтримку самозайнятості та підприємництва.

Також озвучили результати дослідження причин довготривалого безробіття для інтеграції неактивного населення на ринок праці міста Херсона.

Свої пропозиції озвучили секретар Херсонської міської ради Галина Луговая та експерт проєкту Олексій Александров.

У роботі заходу взяли участь заступниця директора обласного центру зайнятості Наталія Португальська, директорка Херсонського міського центру зайнятості Світлана Ширяєва, представники бізнесу, роботодавців, навчальних закладів міста.

Загальним фото учасників завершилась робота заходу.

Побажаємо всім успіху, нехай участь у проєкті для кожного залишить приємні спогади.