08.09.2021 | 09:36

«Якщо людина не може реалізувати свої професійні можливості та забезпечити бажаний рівень життя за місцем проживання, ми пропонуємо скористатися можливістю працевлаштування в інші міста і райони Херсонщини, а також за межами регіону, - вважає директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов. – Сьогодні у полі зору кар’єрного радника обласної служби зайнятості знаходиться понад 2,0 тисяч вакансій з наданням житла по Україні, з яких 120 в межах нашої області. Позитивним результатом внутрішньої міграції є підвищення рівня зайнятості й добробуту громадян. З початку року 809 таких вакансій вже укомплектовано».

Минулий рік вніс у наше життя багато змін й корективів. Процес пошуку роботи теж змінився та продовжує змінюватися. І мова не лише про те, яку роботу людина шукає, але і де людина прагне працювати.

У Херсонському обласному центрі зайнятості впевнені, для розвитку професійної кар’єри необхідно адаптувати свій пошук роботи до реалій сьогодення.

Враховуючи те, що Херсонщина має високий оздоровчо-рекреаційний, туристичний і аграрний потенціали, більш активна фаза надання вакансій роботодавцями спостерігається протягом квітня-вересня. У подальшому цей процес уповільнюється.

Херсонська обласна служба зайнятості займає активну позицію на ринку праці, змінює акценти взаємодії з шукачем роботи, враховуючи сезонні коливання в активності надання вакансій в області. Зокрема фахівці служби зайнятості мотивують шукачів роботи до мобільності у процесі пошуку роботи, пропонуючи вакансії за межами проживання з наданням житла, тим самим розширюючи можливості працевлаштування.