08.11.2019 | 15:48

Сьогодні бурхливі позитивні емоції наповнили серця учнів 8 -10 класів Киселівської середньої школи. Школярі з Білозерського району приїхали для участі у проекті з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіJUMP».

Три години пролетіли миттєво….

Бренд-менеджер «JUMP PARK» Даша «розкачала» учасників своєю запальною промовою стосовно вибору вдалого професійного майбутнього, йшлося про послуги служби зайнятості, поради спеціалістів, свій власний досвід…Після такого спілкування учні вже прагнули спробувати себе в ролі кухаря та швачки.

Це стало реально на майстер-класах з цих професій.

Креативна майстриня з швейної справи розповідала про нюанси в роботі швачки, Валентина ділилася своїм досвідом та напрацюваннями. Сміливі та охочі спробувати попрацювати за швейними машинками мали таку нагоду. Незабутні враження залишаться у школярів після спроби себе у ролі моделі, після дефіле, де необхідно було ефектно презентувати образ та професіонально зробити крапку (stops).

Молодий, але вже досвідчений кухар вчив працювати з тістом, щоб потім приготувати смачну піцу. Ілля покроково розповідав та показував технологію приготування цієї страви, емоції та враження кухарів-початківців вирували, адже дехто вперше мав діло з тістом та ще із приготуванням страви з нього.

Раділи хлопці та дівчата ще тому, що готували самі для себе, наприкінці заходу всі дружно поїдали свої кулінарні «витвори».

Вільний час залишився для спілкування, обміном враженнями, можливістю зануритися у дитинство.

Дякуємо керівництву ТОВ «JUMP PARK» за підтримку та участь у реалізації інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді) «ПрофіJUMP», що ініціював Херсонський обласний центр зайнятості. Ця спільна робота реальний вклад у вдале професійне майбутнє нашої молоді.