07.11.2019 | 16:02

Добіг кінця цикл семінарів-тренінгів для профконсультантів Херсонської обласної служби зайнятості.

Багато цікавої та корисної інформації «заберуть» з собою учасники заходу. Протягом двох днів своїм професійним досвідом стосовно нюансів в роботі профконсультанта, у тому числі під час організації проведення відповідних тренінгів з безробітними, ділилися досвідчений психолог і тренер Людмила Коляка та провідний фахівець соціально-психологічної служби Херсонського державного університету Ганна Нікітенко, - ділилися та вчили новому.

Директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов вручив учасникам тренінгу відповідні сертифікати про участь у навчально-методичному тренінгу для працівників органів державної служби зайнятості, які виконують функції з профорієнтації.

Під час «зворотного» зв’язку спеціалісти-профконсультанти дякували тренерам та організаторам за нові знання та інструменти, що так необхідні у повсякденній роботі, за збагачення свого професійного досвіду, за можливість «живого» спілкування. Позитивні враження і емоції лунали у відповідь тих практичних вправ та завдань, що виконувалися, адже саме на практиці можливо «спробувати» себе в інших ролях, позбутися хвилювання і невпевненості, отримати новий корисний досвід.