05.08.2021 | 13:53

Результати діяльності Місцевого партнерства зайнятості у місті Херсон зібрались обговорити директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов та його заступниця Наталія Португальська, старший технічний радник Проєкту МОП Джемал Ходжіч та Національний координатор Проєкту Тетяна Міненко, виконавча директорка Громадської організації «Громадський центр «Нова Генерація» Оксана Глєбушкіна.

«Херсонська обласна служба зайнятості завжди готова до співпраці, - підкреслив Євгеній Єрашов. – Ми підтримуємо ініціативи з розвитку Херсонщини, ініціативи, що мають покращити ситуацію у нашому місті».

Протягом двох років задля поліпшення ситуації зайнятості на території міста Херсона головні партнери проєкту досліджували, розробляли, навчали та впроваджували…

Що підкупає у проєкті, це самі «герої», самі учасники. Ті, кого підтримали, у кого здійснились мрії, бажання, наміри…

Це і підприємці, які отримали технічну підтримку на реалізацію власної справи від МОП у сумі 3000$ у гривневому еквіваленті, і навчальні заклади, де навчили майстрів та обладнали практичні лабораторії сучасним професійним кухонним обладнанням.

Чого тільки коштує розробка професійного стандарту «Кухар» та внесення його в Держреєстр професійних стандартів України! Окремо уваги заслуговують факультативні заняття від відомих шеф-кухарів та практика студентів-кухарів у ресторанних закладах Херсона.

Строки реалізації проєкту закінчено. Але, все те, що отримало сприяння, підтримку, start up, - продовжує «життя». Саме заради цього працювали стейкхолдери проєкту, заради вирішення конкретних проблем ринку праці в Херсоні.

 

*Ініціатором створення Місцевого партнерства зайнятості у місті Херсон є Міжнародна організація праці, яка реалізовує проект «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».