оп
12.04.2019 | 07:39

10 квітня директор Берисласької районної філії Херсонського ОЦЗ Сергій Стародубець відвідав Новорайську об’єднану територіальну громаду.

Робоча зустріч була присвячена початку сезонних робіт і відбулася за участю основних ринкоутворюючих підприємств, що діють на території Новорайської ОТГ, такі як: ТОВ «Ютс-агропродукт», ТОВ «Зоотехнологія» та ін. та мешканців ОТГ.

Під час зустрічі Сергій Стародубець детально ознайомивши жителів громади з послугами служби зайнятості та ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ».

Голова Новорайської ОТГ Олександр  Шокуров розповів присутнім про досягнуті результати співпраці зі службою зайнятості, а також привів приклади позитивного досвіду сумісної роботи громади з Бериславською районною філією ХОЦЗ.

Фахівці районної філії проінформували щодо перспективних даних про потребу в сезонній робочій силі на підприємствах та господарствах по Бериславському району та Херсонській області. 

Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на питання стосовно сезонної потреби в робочій силі та перспективи працевлаштування. Всім бажаючим було запропоновано заповнити анкети кадрового потенціалу.