17.08.2021 | 14:48

Налагодження та розширення співпраці з об'єднаними територіальними громадами, це важливий напрямок у роботі Херсонської обласної служби зайнятості. Керівники філій та центрів зайнятості області під час робочих візитів до ОТГ обговорюють та вирішують нагальні питання в частині надання послуг роботодавцям та сприяння зайнятості мешканців громади.

Отже, в.о. директора Великолепетиської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Гелена Кущ під час робочої зустрічі з головою Великолепетиської селищної ради Максимом Колокотом обговорила шляхи співпраці у питаннях сфери зайнятості.

Йшлося про можливість професійного навчання безробітних громадян на базі ДНЗ "Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ" на замовлення роботодавців, говорили щодо працевлаштування безробітних шляхом створення нових робочих міць на території громади.

За словами керівника громади сьогодні ведеться робота щодо створення комунального підприємства з благоустрою, у ході розмови було попередньо обговорено кількість вакансій для підбору бажаючих працювати.