19.07.2021 | 11:16

На Херсонщині триває кампанія з легалізації трудових відносин і служба зайнятості бере активну участь в інформаційно-роз’яснювальній роботі щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Днями директорка Нововоронцовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Наталія Терно, спільно з головним державним інспектором праці у Херсонській області Аліною Байрак, здійснили відвідування роботодавців села Осокорівка Нововоронцовської громади та села Гаврилівка Новоолександрівської громади з метою виявлення неоформлених працівників та надання консультацій з питань законодавства про працю та зайнятість.

Під час спілкування з роботодавцями та найманими працівниками було наголошено на перевагах задекларованої праці для обох сторін. Надано роз’яснення щодо зобов'язань роботодавців укладати трудовий договір з найманими працівниками та встановлювати заробітну плату не менше мінімальної.

Пані Наталія нагадала про зміст послуг, що надає служба зайнятості, можливість професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця в ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» та механізми компенсації ЄСВ при створенні нових робочих місць.