08.05.2019 | 19:20

Виконувач обов’язків Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко сьогодні, 8 травня, ознайомився з роботою Олешківської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.

«Саме Олешківський район у минулому році дав старт новому соціальному проекту обласної служби зайнятості «Сучасна Херсонщина потребує ПРОФІ! Будуй майбутнє з державною службою зайнятості!», який має на меті покращення співпраці між об’єднаними територіальними громадами та службою зайнятості», – зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

Директор Олешківської районної філії Ігор Сьомченко розповів про те, які соціальні послуги надаються місцевою службою зайнятості ОТГ та про профорієнтаційні заходи для молоді, які допомагають зорієнтуватися у світі професій та здійснити єдиний правильний вибір.

Наступним пунктом візиту В. Ярошенка стала Скадовська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості.

Директор філії Катерина Андрющенко розповіла про особливості місцевого ринку праці, адже Скадовськ – відомий курорт, що має багато рекреаційних можливостей. Інфраструктура міста та району дають можливість для розвитку самозайнятості, а також для забезпечення сезонними роботами зацікавлених мешканців області та України.

Валерій Ярошенко підкреслив важливість професійної підготовки кваліфікованих кадрів під замовлення роботодавців рекреаційних зон області за допомогою служби зайнятості і наголосив на необхідності створення на базі Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Скадовської філії ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ».