20.11.2020 | 10:53

19 листопада у приміщенні Херсонської державної обласної адміністрації відбувся брифінг щодо можливостей отримання державної фінансової підтримки підприємцями та роботодавцями по частковому безробіттю на період карантину.

Про те, на яку допомогу від держави під час карантину можуть розраховувати підприємці, розповіли перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій та директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

На Херсонщині продовжується робота з реалізації програми фінансової підтримки малого та середнього бізнесу на період карантину. З початку травня поточного року Херсонська обласна служба зайнятості успішно реалізовує дану программу.

«Ця програма розрахована на збереження та підтримку бізнесу, а разом з ним і збереження робочих місць та фінансову спроможність працівників та їх сімей, - зазначив Євгеній Єрашов. - Безумовно, для отримання допомоги необхідно надати певний пакет документів до центрів зайнятості. Спеціалісти обласної служби зайнятості щоденно опрацьовують їх, приймають відповідні рішення».

За словами Євгенія Єрашова, у цьому році таку виплату вже отримали 5 300 підприємців малого та середнього бізнесу на загальну суму 64 млн грн.

«Державну підтримку у випадку призупинення своєї діяльності через карантин можуть отримати офіційно зареєстровані ФОПи, які сплачували Єдиний соціальний внесок протягом останніх шести місяців до зупинення або скорочення діяльності. Бізнес, що працював «у тіні», не зможе скористатися допомогою від держави», - зазначив керівник обласного центру зайнятості.

Фото з офіційного сайту ХОДА