15.09.2021 | 10:15

Міжнародний жіночий форум «Консолідація жінок для реалізації масштабних проектів», ініційований головою Бериславської районної державної адміністрації Ольгою Сидоренко, відбувся у місті Берислав 14 вересня.

У рамках роботи форуму директор Бериславської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Сергій Стародубець презентував пріоритетні напрямки у діяльності філії. Керівники області, учасники та гості заходу обговорили важливі питання взаємодії служби зайнятості з роботодавцями, було цікаво під час обговорення питань підвищення конкурентоспроможності шукачів роботи, зокрема на базі навчального центру Херсонського ЦПТО ДСЗ. Говорили про організацію профорієнтаційної роботи та можливості використання електронних сервісів державної служби зайнятості.

Сергій Стародубець впевнений, результати форуму сприятимуть інвестиційній привабливості Бериславського району та створенню нових робочих місць у подальшому, а служба зайнятості є надійним партнером на ринку праці.

Всього у форумі взяли участь понад 100 жінок району.

Потужні спікери працювали з жінками району у двох секціях: «Жінки в політиці та міжнародній дипломатії» й «Кращі практики ведення бізнесу жінками, соціальна відповідальність», де ділилися власними історіями успіху, говорили про ризики та секрети розвитку бізнесу.

Після офіційної частини форуму всі його учасники висадили дерева у парку ім. Т.Г.Шевченка. Захід відбувся в рамках програми Президента «Зелена країна» та в рамках глобальної екоініціативи «Озеленення планети».

Про це писали на сайті ХОДА