11.08.2016 | 14:05

Керівництво ТОВ «СМАРТ-МЕРИТАЙМ ГРУПП» звернулося до Херсонського обласного центру зайнятості з проханням організувати професійне навчання безробітних з подальшим гарантованим працевлаштуванням.

Підприємству потрібні: складальники корпусів металевих суден в кількості 20 осіб, складальники-добудовники – 12 осіб, електрозварники на автоматичних та напівавтоматичних машинах – 15 осіб.

«Саме своєчасний та якісний підбір та підготовка кадрів на вимогу роботодавця і є своєрідним показником у роботі служби зайнятості. Наша співпраця триває вже багато років, досягнуті певні результати. Лише протягом року вже отримали професію 8 безробітних осіб, двоє ще продовжують навчання. Взаєморозуміння, налагоджені взаємовідносини з роботодавцями допомагають розв’язанню основного завдання служби зайнятості – сприянню працевлаштуванню безробітних клієнтів», - підкреслив директор Херсонської обласної служби зайнятості Євгеній Єрашов

Довідково: ТОВ «СМАРТ-МЕРИТАЙМ ГРУПП» поєднує два найбільших суднобудівних підприємства України - Чорноморський суднобудівний завод і Херсонський суднобудівний завод, що налічує 1110 працюючих. Основними видами діяльності є суднобудування, судноремонт і модернізація судів, машинобудування та портова діяльність.