28.07.2016 | 09:50

Відтепер, шукачі роботи можуть ознайомитись із цікавими та високооплачуваними вакансіями на офіційних сторінках обласних центрів зайнятості у Facebook.

«Багато шукачів роботи зареєстровані у Facebook і проводять там немало часу. Щоб зацікавити їх до економічно активної діяльності ми починаємо використовувати цю соціальну мережу. Публікувати там будуть не тільки вакансії, але й мотивуючі матеріали та поради для саморозвитку», – зазначив в. о. Голови Державної служби зайнятості (ЦА) Сергій Кравченко.

За його словами, база вакансій служби зайнятості налічує понад 40 тисяч пропозицій. Проте у соцмережі будуть публікуватися лише найцікавіші чи рідкісні пропозиції ринку праці. Мета таких публікацій не ознайомити шукача роботи з усіма вакансіями, а зацікавити звернутися до найближчого центру зайнятості за консультацією.

Вакансії будуть публікуватись за двома принципами – незвична вакансія для ринку праці регіону і найвища заробітна плата.

Одночасно із назвою вакансій будуть публікуватись посадові обов’язки кандидата, умови роботи та розмір заробітної плати. Серед найбільш рідкісних та цікавих вакансій, які вже опублікували обласні центри зайнятості, – концертмейстер (Дніпропетровщина), водолаз (Донецька область), волочильник із зарплатою 12 тисяч гривень (Одеська область), або, наприклад, у Полтавській області шукають водіїв-жінок.

«Обіцяю, спамити не будемо. Такий крок є логічним продовженням оголошеної реформи. Наразі ми ще розробляємо новий сайт пошуку роботи та інтегруємо його до усіх найбільш популярних інтернет-сервісів у світі. Сподіваюсь, у найближчі кілька місяців ви зможете їх побачити»,  –  підкреслив С. Кравченко.