16.02.2022 | 12:58

На мініярмарку вакансій, що відбувся 14 лютого у приміщенні Херсонського міського центру зайнятості, капітан поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області Денис Божок та лейтенант поліції Управління поліції охорони в Херсонській області Сергій Шевко спілкувалась з питань працевлаштування із 12 шукачами роботи.

Представники роботодавця поінформували, що ГУНП у Херсонській області пропонує умови для професійного та особистого розвитку, прагне створити дружню робочу атмосферу, де кожен має можливість вчитись, вільно обмінюватись ідеями, думками та досвідом.

Правоохоронці повідомили про переваги служби в поліції: зростаючу заробітну плату, можливість отримати безпроцентний кредит на житло, професійну підготовку, безкоштовне навчання за профілем та можливість кар’єрного росту. Також ознайомили шукачів роботи з умовами проведення конкурсу на вакантні посади.

Ті безробітні, яких зацікавила перспектива служби в поліції, узгодили індивідуальні зустрічі для вирішення питання можливого працевлаштування.