18.02.2022 | 09:55

Під час мініярмарку вакансійПідбір і професійна підготовка кваліфікованих працівників для підприємств оборонно-промислового комплексу України, повернення престижу робітничих професій технічного напрямку – наразі важливі питання для багатьох підприємств міста Херсона та служби зайнятості.

До Херсонського міського центру зайнятості звернувся Херсонський державний завод «Палада» щодо сприяння в укомплектуванні вакансій працівниками. Служба зайнятості не може стояти осторонь проблем роботодавця і міста. Тому 15 лютого для безробітних осіб був проведен мініярмарок вакансій, враховуючи правила протиепідемічних заходів.

Під час зустрічі начальник відділу праці Херсонського державного заводу «Палада» Костянтин Січкарюк презентував шукачам роботи підприємство та поділився майбутніми планами стосовно укладеного контракту з Хорватією на будівництво доку в/п 5000 т.

Пан Костянтин звернув увагу на нагальну потребу в працівниках підприємства за посадами: складальники корпусів металевих суден, складальники залізобетонних суден, електрозварники ручного зварювання, електрозварники на автоматичних та напівавтоматичних машинах, арматурник залізобетонних суден та інші професії суднобудування і розповів шукачам роботи про умови праці на підприємстві, обов’язки працівників, рівень заробітної плати, соціальні пільги, забезпечення іногородніх робітників гуртожитком тощо.

Представник підприємства наголосив, що трудові відносини з найманим персоналом укладаються виключно на легальній основі з першого дня трудових відносин, за працівниками зберігаються гарантії, встановлені законодавством та запросив учасників заходу долучатись до їхньої команди. Перспективою працевлаштування зацікавилось декілька безробітних та узгодили з роботодавцем зустріч для співбесіди безпосередньо на підприємстві.

Довідково: Херсонський державний завод «Палада»- це унікальний завод, який створює сучасні залізобетонні композитні плавучі доки,більшість яких не мають аналогів у всьому світі. На сьогодні понад 90 плавучих доків, побудованих підприємством використовуються у комерційній та військовій сферах у країнах з різними кліматичними умовами: в Японії, Південній Кореї, В’єтнамі, Туреччині, Південій Африці, Хорватії, в Азейбарджані, на Каспійському морі та інших країнах.

Раніше ми повідомляли перелік вакансій ДЗ «Палада»:

Херсонський державний завод «Палада» має потребу у робітниках основних професій суднобудування та необхідних спеціалістах