14.03.2016 | 15:49

На початку березня поточного року відбулася робоча зустріч представників обласного центру зайнятості, Головного управління Національної поліції

в Херсонській області та його місцевих відділень. Під час роботи обговорювалися шляхи реалізації соціально направленого проекту «Шерифи» з органами державної влади, місцевого самоврядування та органами Головного управління Національної поліції в Херсонській області. Зокрема, йшлося про організацію громадських робіт з інформування населення в частині запобігання порушень громадського порядку, а також про формування в громаді області взаємної відповідальності за безпеку та спокій в суспільстві та соціально-трудової адаптації безробітних з числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та внутрішньо переміщених осіб.

Також було окремо привернуто увагу на організацію відповідних громадських робіт в області та на проведення спеціальних інструктажів із залученням фахівців місцевих відділень Головного управління Національної поліції в Херсонській області для безробітних, які дали згоду на участь у цих роботах.

Фінансування громадських робіт у рамках діючого соціально направленого проекту буде здійснюватися протягом 2016 року як за рахунок коштів місцевих бюджетів, так і за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

 

*Довідково

 

Станом на 14 березня 2016 року, за оперативними даними, в області прийнято 71 рішення (розпорядження) органів місцевої влади, що передбачили даний вид громадських робіт та планують виділити кошти місцевих бюджетів на їх співфінансування.

Директори центрів зайнятості області проводять індивідуальну роботу з іншими представниками органів місцевої влади в частині прийняття відповідних рішень на організацію даного виду громадських робіт та виділення коштів місцевих бюджетів на їх спів фінансування.

Роботу щодо реалізації даного соціально направленого проекту в області вже розпочато, станом на 14 березня 2016 року до громадських робіт з інформування населення щодо запобігання порушень громадського порядку залучено 11 безробітних осіб, всі вони з числа демобілізованих військовослужбовців із зони АТО. Це мешканці Великолепетиського, Горностаївського, Цюрупинського, Нижньосірогозького та Нововоронцовського районів.

Сьогодні проводиться спільна робота обласного центру зайнятості з Головним управлінням Національної поліції в Херсонській області щодо визначення потреби в таких громадських роботах на 2016 рік, що найближчим часом буде відображатися в розрізі районів (міст) та доведена центрам зайнятості, органам місцевої влади та місцевим відділенням Головного управління Національної поліції в Херсонській області для організації громадських робіт в рамках проекту «Шерифи».

 

 

За матеріалами управління ДПтС України в Херсонській області