22.08.2023 | 22:36

Метою візиту було призначення нової очільниці обласної служби зайнятості Тетяни Ніколаєвої і представлення її у Херсоні.

В межах візиту відбулась робоча зустріч з головою Херсонської обласної військової адміністрації Олександром Прокудіним. Пан Олександр привітав новопризначену і побажав їй плідної співпраці.

Під час наради керівниками було обговорено ситуацію з робочими місцями в регіоні, а також державні програми сприяння зайнятості жителів Херсонщини, зокрема програми «Армія відновлення», «єРобота: Власна справа», «Ваучер».

Після зустрічі з керівництвом ХОВА Юлія Сергіївна у форматі відеоселекторної наради представила апарату Херсонського обласного центру зайнятості його нову керівницю (більшість працівників наразі тимчасово перебувають у різних містах України).

Пані Юлія подякувала колегам з Херсонщини за їхню витримку, відданість своїй справі та незламний дух. «Незважаючи ні на що, завдяки цим хоробрим людям робота служби не припинялася ні на день, - зазначила вона. Оперативно й злагоджено з початку повномасштабного вторгнення ми відпрацювали алгоритм надання послуг нашим клієнтам в даному регіоні. На допомогу прийшли колеги з усієї України, які тимчасово брали на себе виконання тих чи інших функцій, доки люди евакуювалися та змогли налагодити свій побут, аби приступити до роботи дистанційно».

Юлія Сергіївна побажала новому директору разом з колективом взятися за відновлення не тільки приміщень для роботи служби (тим більше, що в умовах зони активних бойових дій, до яких належить Херсон, послуги обласна служба зайнятості надає дистанційно), а й якості надання цих послуг.

«Кожна людина, зокрема постраждалі від наслідків війни і демобілізовані військові, мають відчувати піклування держави і отримувати від нас послуги на найвищому рівні. Кожен з них має знайти себе на ринку праці чи у якості найманого працівника чи, можливо, стати підприємцем, а значить роботодавцем. А ми маємо допомогти їм у цьому», - зазначила пані Юлія

Словами: «Попереду багато роботи. Але разом ми зможемо все!» - Юлія Сергіївна ще раз спонукала колектив і його нову очільницю до початку нової сторінки в історії Херсонської обласної служби зайнятості.