01.02.2016 | 11:09

У січні 2016 року між Херсонським обласним центром зайнятості та Головним управлінням Держпраці в області підписано План спільних дій.

План розроблено з метою координації дій обласної служби зайнятості та Головного управління Держпраці для забезпечення належної організації державного контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, згідно з Порядком взаємодії Державної інспекції України з питань праці та державної служби зайнятості, затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 02.07.2014 р. № 437.

«Основними заходами, відповідно до підписаного Плану дій, є обмін інформацією, залучення спеціалістів Головного управління Держпраці до проведення семінарів з роботодавцями, що проводить центр зайнятості, а також включення до переліку фахівців, які беруть участь у наданні службою зайнятості консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності», - наголосив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

Окрім того, відповідно до Плану дій спеціалісти Держпраці надають консультації з питань застосування законодавства про працю, в т.ч. в рамках роботи Консалтингового сервісного пункту Херсонської служби зайнятості. Також одним із заходів Плану спільних дій є участь служби зайнятості та Головного управління Держпраці в складі відповідних груп з легалізації.