09.08.2018 | 10:02

Херсонська обласна служба зайнятості продовжує співпрацю з Херсонською та Скадовською філіями Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» в частині проведення спільних заходів з укомплектування вакансій підприємств кваліфікованими кадрами, їх професійної підготовки та сприяння зайнятості.

Підписана Угода про співпрацю між Скадовською районною філією обласного центру зайнятості та Скадовською філією підприємства. Відповідна Угода між Херсонською філією та міським центром зайнятості знаходиться на розгляді.

Ці роботодавці давні партнери обласної служби зайнятості, вони є постійними учасниками міні-ярмарок вакансій, семінарів, робочих зустрічей, круглих столів тощо.

Так, протягом п’яти років Херсонський міський центр зайнятості задовольняє потребу у працівниках на сезонні роботи у Дитячому оздоровчому таборі «Фрегат», яким опікується Херсонська філія ДП «Адміністрація морських портів України», за цей період укомплектовано 124 вакансії.

Також, позитивним прикладом співпраці є профорієнтаційна робота з учнівською молоддю. Центрами зайнятості постійно організовуються професіографічні екскурсії для школярів, де молодь знайомиться зі специфікою роботи підприємств, з робітничими професіями морської галузі тощо.

Під час впровадження обласних інноваційних профорієнтаційних проектів Херсонської служби зайнятості, таких як «Профістарт» та «Профіквест», була проведена спільна активна робота зі Скадовською філією щодо визначення топ-10 найактуальніших професій.

Херсонській філії ДП «Адміністрація морських портів України», що має ліцензію на надання освітніх послуг, за результатами відбору навчальних закладів, в 2018 році надано право на організацію професійного навчання зареєстрованих безробітних. За роки співпраці з роботодавцем освітні послуги з професійного навчання безробітних надавалися на високому професійному рівні, слухачі отримали професії, що користуються попитом на ринку праці, зокрема, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування та водій навантажувача.

 

До відома:

31 травня 2018 року під час проведення форуму «Ukrainian ports forum 2018» в м. Одеса відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю державної служби зайнятості та ДП «Адміністрація морських портів України» щодо питань оперативного добору та професійної підготовки фахівців для підрозділів (філій) ДП «АМПУ».