02.12.2019 | 10:29

Коли є бажання чогось досягти, то й саме життя робить крок назустріч.

Руслан Чуприна, особа з інвалідністю, має вищу освіту за фахом «дослідник аквакультури». У сільській місцевості важко знайти роботу за такою спеціальністю. Тому чоловік звернувся до Верхньорогачицької районної філії ХОЦЗ в листопаді минулого року за допомогою в пошуку роботи, і результат не забарився, бо хто шукає - обов'язково знаходить. На сьогодні він із задоволенням працює в Ушкальській сільській раді землеупорядником, відчуває себе потрібним і успішним.

Не затримався на обліку в службі зайнятості й Юрій Пікус, який має ІІІ групу інвалідності з ураження зору. Він вирішив, що краще працювати ніж поповнювати ряди безробітних. З початком сезонних робіт у сфері сільського господарства за направленням служби зайнятості був успішно працевлаштований до фізичної особи підприємця Костянтина Слоневського за професією "тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва". Умови праці повністю його влаштовують: гідна заробітна плата, гнучкий режим роботи, належне ставлення роботодавця.

Люди з інвалідністю в змозі ефективно працювати, часом навіть краще, ніж інші працівники, бо їх прагнення досягти успіху незрівнянно вище ніж у інших.