30.03.2016 | 14:51

Сприяння національно-патріотичному вихованню дітей старшого шкільного віку, привернення уваги молоді до одного з перспективних напрямків економічного розвитку області – туризму, формування відповідального ставлення молодих людей до планування професійної кар’єри, саме на цих питаннях зупинився директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов 30 березня під час презентації інноваційного проекту для учнівської молоді «Обласний профіквест “В долонях степу і Дніпра”».

«Формування активної життєвої позиції молоді сьогодні є запорукою розвитку Херсонщини, адже саме молоде покоління є рушійною силою перетворень, - зазначив Є.Єрашов. - Підвищення їх поінформованості про соціальний та економічний розвиток рідного краю, його природні ресурси, історичну та культурну спадщину, все це є складовими патріотичного виховання молоді та успішного майбутнього нашої країни».

У заході взяли участь організатори та учасники проекту, в тому числі: перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова, директор Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА Ольга Савенко, директор обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки Анна Бардашевська, начальник відділу Управління освіти і науки ХОДА Ірина Лисенко, голова обласного відділення Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні Сергій Моховиков, головний спеціаліст відділу Управління культури ХОДА Бондаренко Світлана, начальник відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості Андрій Кличановський, представники ЗМІ.

         Зі слів вдячності почала свою промову В.Січова: «Немає меж вдячності людям, які присутні на заході, і які доклали максимум зусиль для реалізації минулого проекту «Профістар». Молодь талановита і наше завдання підтримати її, допомогти сформувати розуміння важливості своєї парці, своєї діяльності в розвитку краю. Керівники організацій, які небайдужі до майбутнього Херсонщини знов об’єднують свої зусилля для формування світогляду молоді. І сьогодні ми робимо перший крок у реалізації проекту, що ініціював директор обласного центру зайнятості пан Єрашов».

До відома, інноваційний проект для учнівської молоді «Обласний профіквест «В долонях степу і Дніпра» є продовженням минулого проекту «Профістар: юні обирають майбутнє», що тривав протягом трьох років (2012-2015 рр.).

         Інноваційний проект отримав позитивні відгуки учасників круглого столу та був оцінений як такий, що сприятиме розвитку свідомості молодих людей щодо історичної, культурної та природної спадщини своєї батьківщини, а також побудові власної професійної кар’єри та запобігатиме молодіжному безробіттю.

Обговоривши вказану проблематику та запропонований проект «ПрофіКвест», учасники заходу внесли свої пропозиції до Рекомендацій щодо впровадження обласного інноваційного

проекту та погодилися у всебічній підтримки його

впровадження.