09.12.2016 | 11:28

У Херсоні, 8 грудня, стартував перший регіональний бізнес-форум, ініційований Приватбанком і Українським союзом промисловців і підприємців, «Україна – країна підприємців». Такі форуми вже успішно пройшли у Полтаві, Києві, Дніпрі, Рівному та інших містах України. Його організатори ставлять за мету показати працюючим підприємцям і тим, хто бажає відкрити власну справу, реальні можливості й перспективи для втілення їхніх ідей, надихнути на прояв ділової ініціативи та продемонструвати практичні інструменти для створення чи розвитку бізнесу.

У роботі форуму взяли участь понад 200 осіб – вже відомі і підприємці-початківці, а

також ті, хто хоче розпочати власну справу. Відкрив захід голова правління Херсонського регіонального відділення УСПП В'ячеслав Петренко, за його словами проблеми бізнесу, особливо малого й середнього, потрібно в основному вирішувати за підтримки місцевої влади і фінансових установ.

Керуюча Херсонської філії Приватбанку Олена Бельмега підкреслила важливість зменшення навантаження на бізнес і створення нових робочих місць.

У роботі форуму взяв участь директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов. «Надзвичайно важливим завданням є сприяння розвитку малого бізнесу, адже саме він здатен створювати робочі місця та надати поштовх для розвитку економіки», - підкреслив директор під час обговорення питань щодо розвитку самозайнятості, підтримки малого та середнього бізнесу.

 

Довідка. Головна мета проекту – сприяти за рахунок розвитку малого бізнесу створенню понад 1 млн нових робочих місць по всій країні.

 

За матеріалами УНІАН