оп
07.02.2019 | 15:51

Днями в приміщенні Херсонського міського центру зайнятості відбувся міні – ярмарок вакансій на замовлення відокремлених підрозділів ПАТ «Укрзалізниця».

На заході представники підрозділів ПАТ «Укрзалізниця» міста Херсона наголосили, що для забезпечення безперебійного та якісного перевезення пасажирів та вантажів на даний час на підприємствах є потреба у працівниках за такими професіями: монтер колії, тракторист, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування ,слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, прибиральник виробничих приміщень та інші.

Також роботодавці надали розширену інформацію шукачам роботи про умови праці на підприємствах, обов’язки працівників, рівень заробітної плати, пільги, оздоровлення, підвищення кваліфікації та можливості здобуття професій шляхом індивідуального навчання та інше.

Загалом у заході взяли участь 26 безробітних, у тому числі особи без професії, учасники антитерористичної операції, вимушено переміщені особи, а зацікавлені пропозицією були запрошені на співбесіду безпосередньо до роботодавців.

Додатково: Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця» – національний перевізник вантажів та пасажирів. Завдяки співпраці Херсонського міського центру зайнятості з відокремленими підрозділами ПАТ «Укрзалізниця» було укомплектовано понад 60 вакансій на замовлення підприємств.