22.04.2016 | 13:54

 

21 квітня поточного року в місті Нова Каховка пройшов вже традиційний для Херсонської обласної служби зайнятості Міжрайонний ярмарок сезонних вакансій «Забезпечення сезонними працівниками роботодавців області».

Під час відкриття заходу Валентина Січова, перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації, підкреслила важливість проведення таких заходів, адже це «живе» спілкування з роботодавцями, можливість знайти роботу, навіть якщо вона сезонного характеру.

«Це реальний шанс знайти роботу, поспілкуватися з роботодавцем, побачити роботи наших майстрів. Для воїнів-учасників АТО – можливість поспілкуватися з досвідченими фахівцями в частині соціальної адаптації та професійної самореалізації», – підкреслила Валентина Січова.

Директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов подякував учасникам за участь у заході, побажав, щоб мета заходу дійсно була успішно реалізована – роботодавці Херсонщини знайшли працівників, а шукачі роботи отримали гідну роботу. «На даному заході представлені роботодавці районів та міст області, які мають потребу в сезонних працівниках, адже ринок праці області має характерну сезонну зайнятість. Навіть, якщо це робота тимчасова – це шанс бути зайнятим, мати легальну роботу, легальну зарплатню, а деякі роботодавці готові забезпечувати майбутніх співробітників безкоштовним житлом на період роботи», - зауважив Євгеній Єрашов.

Учасниками заходу стали 21 роботодавець Генічеського, Скадовського, Голопристанського, Каховського районів і міст Нової Каховки та Херсона, які виставляли потребу у працівниках переважно у галузі туризму та аграрного сектору, це 650 робочих місць, з них – більш 460 з наданням житла. Понад 500 шукачів роботи з 12 районів та міст області, в тому числі демобілізовані військовослужбовці учасники АТО та внутрішньо переміщені особи. Державний навчальний заклад «Херсонський центр професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості», професійні навчальні заклади міста Нова Каховка презентували свої напрямки професійного навчання. Також присутні мали змогу ознайомитися з виробами майстрів ремесел та народних промислів.

Результат роботи ярмарку - майже 200 шукачів роботи отримали направлення на роботу.

У рамках заходу психологом Херсонської громадської організації «Вектор розвитку» проведено тренінг для демобілізованих воїнів-учасників антитерористичної операції «Професійна самореалізація та соціальний захист учасників АТО». Завдання такої роботи – адаптація громадян цієї категорії до умов мирного життя. Після тренінгу його учасники також ознайомились з пропозиціями роботодавців на ярмарку.