23.09.2016 | 15:35

Фахівці Нововоронцовського районного центру зайнятості завжди плідно співпрацюють з роботодавцями району в частині укомплектування вакансій, вирішують актуальні питання у співпраці з місцевими гілками влади.

Так, протягом останнього тижня, директор Нововоронцовського центру зайнятості Наталія Терно організувала робочі зустрічі з головами сільських рад району: Осокрівської, Михайлівської, Любимівської, Дудчанської, Золотобалківської, Хрещенівської, Нововоскресенської та Біляївської сільської ради.

Під час зустрічей були розглянуті актуальні питання щодо працевлаштування незайнятого населення. Особлива увага приділялась працевлаштуванню учасників АТО, в тому числі в частині залучення їх до громадських робіт за соціально направленому проекту «Інформування населення, щодо запобігання порушень громадського порядку» («Шерифи»).

Також з сільськими головами обговорювалися питання щодо визначення пріоритетних напрямків розвитку підприємства в територіальних громадах та надання місцевих додаткових пільг при впровадженні підприємницької діяльності.

У результаті зустрічей визначені шляхи подальшої співпраці районного центру зайнятості з органами місцевої влади.