14.09.2021 | 11:46

Станом на 14 вересня база Херсонської обласної служби зайнятості містить 143 вакансії з наданням житла.

Оскільки Херсонщина є аграрним регіоном та рекреаційною зоною, особлива увага приділяється укомплектуванню саме таких вакансій.

Так, наприклад, протягом сезону 2021 року із 248 укомплектованих вакансій рекреаційної зони Скадовського району, 66 були з наданням житла, третина з них були укомплектовані безробітними та шукачами роботи Миколаївської, Львівської, Хмельницької областей та інших районів області.

Наразі Херсонська обласна служба зайнятості також продовжує роботу по укомплектуванню вакансій із наданням житла роботодавців не тільки Херсонщини, а й усієї України. Спільними зусиллями відбулося працевлаштування з 02 вересня року безробітного Чаплинського району підсобним робітником до роботодавця Голосіївського району міста Києва Представництва «ДОГУШ ІНШААТ ВЕ ТІДЖАРЕТ АНОНІМ ШІРКЕТІ». Цей роботодавець займається будівництвом житлових і нежитлових будівель.

Робота в цьому напрямку допомагає знизити напругу на регіональному ринку праці та спільними зусиллями допомогти безробітними та шукачами роботи працевлаштуватися до роботодавців, які забезпечують житлом, та змінити своє життя на краще.