15.10.2020 | 11:54

Проблема працевлаштування осіб з інвалідністю на сьогодні є актуальною та непростою. Фахівці Генічеської районної філії постійно працюють в цьому напрямку.

Одним із прикладів успішного працевлаштування особи з інвалідністю за допомогою районної філії Херсонського ОЦЗ є історія Олени Карнози, яка звернулася до служби зайнятості з метою пошуку роботи.

Жінка має неповну вищу освіту, за професією сестра медична. Олена  відвідувала профорієнтаційні заходи – семінари для осіб з інвалідністю, з техніки пошуку роботи тощо. Для прискорення соціальної адаптації їй були надано індивідуальні профконсультації.

Жінка мала активну позицію з пошуку роботи та опрацьовувала всі можливі джерела інформації про вільні робочі місця разом з кар’єрним радником. Через деякий час, після чергової співбесіди з роботодавцем, Олена Карноза працевлаштувалася за направленням районної філії Херсонського ОЦЗ до «АТБ-Маркет» на посаду укладальника – пакувальника.

Цікава робота, легальна заробітна плата – це саме те, що потрібно кожній людині для упевненості у завтрашньому дні і допомогу в цьому можуть надати в центрі зайнятості.