28.03.2016 | 10:34

Херсонський обласний центр зайнятості разом із обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки розробили і пропонують для впровадження інноваційний проект для учнівської молоді «Обласний профіквест “В долонях степу і Дніпра”».

Організаторами і учасниками проекту також виступають управління культури ОДА, управління освіти і науки ОДА, департамент зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів ОДА, департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної ОДА, а також Херсонське обласне відділення Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.

Мета проекту:

- сприяння національно-патріотичному вихованню дітей старшого шкільного віку;

- привернення уваги молоді до одного з перспективних напрямків економічного розвитку області – туризму, в т.ч. зеленого, сільського та агротуризму;

- створення учасниками проекту інформаційного банку даних щодо туристичної привабливості області для подальшого його використання у всесвітній мережі Internet;

- формування відповідального ставлення молодих людей до планування професійної кар’єри;

- забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання молодіжного безробіття;

- створення сприятливих умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку школярів.

Обговорення і презентація проекту засобам масової інформації відбудеться на засіданні круглого столу 30 березня 2016 року о 10-й годині у Херсонському обласному центрі зайнятості (ІІ-ий поверх, зал проведення семінарів, ауд. 10).

 

Представників ЗМІ просимо акредитуватися 29 березня 2016 року до 16.00 год. за тел.: (0552) 43-54-33

Відділ організаційної та інформаційної роботи ХОЦЗ