15.05.2023 | 18:31

ПРЕСРЕЛІЗ

15 травня 2023 року під головуванням директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія ЄРАШОВА відбулась онлайн нарада з керівниками філій, управлінь, відділів Херсонської обласної служби занятості з питань дотримання в роботі правил поведінки, ділової етики і репутації працівників, налагоджування якісної, сучасної комунікації з шукачами роботи, працедавцями та усіма, хто звертається до центрів зайнятості. В нараді взяли участь УСІ фахівці обласної служби зайнятості.

Особливу увагу було приділено спроможності спеціалістів СЗ працювати в умовах військового стану в режимі онлайн спілкування; проявляти витриманість і толерантність з поверненням на свої постійні робочі місця в комунікації оффлайн. Основне – бути психологічно готовими професійно і відповідально працювати в мирний час.

Також приділялася увага необхідності навчання фахівців емоційній витримці при наданні всіх послуг служби зайнятості. Наголошено на особливій увазі до людей, які пережили окупацію, й тих, хто брав участь у бойових діях, ветеранів.