11.07.2019 | 11:20

Херсонським обласним центром зайнятості започатковано нову форму роботи з безробітними, зацікавленими в організації власного бізнесу, це – відеозв'язок, під час якого фахівці служби зайнятості знайомляться з бізнес-ідеями майбутніх підприємців, аби допомогти їм оцінити свої можливості та ще раз зважити всі «за» та «проти», адже це відповідальний крок у житті людини.

Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи.

Отже, 09 та 10 липня у приміщенні Херсонського обласного центру зайнятості відбулись відеоселектори з безробітніми Чаплинської, Іванівської, Генічеської, Новотроїцької, Скадовської районних філій Херсонського обласного центру зайнятості та Каховського, Голопристанського міськрайоних центрів зайнятості, які планують відкрити власну справу.

Під головуванням заступниць директора Херсонського обласного центру зайнятості Людмили Барабаш та Наталії Португальської разом з робочою групою спеціалістів обласного центру зайнятості були обговорені проекти, які безробітні мають на меті втілити в життя.

Під час відеоселекторів безробітні охоче розповідали про суть своєї мрії щодо започаткування власної справи. У подальшому, майбутні підприємці, які  впевненні у своєму виборі, навчатимуться за напрямом «Основи підприємницької діяльності» в ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості».

У разі успішного захисту бізнес-планів та прийняття позитивного рішення, безробітні отримають одноразову матеріальну допомогу для організації підприємницької діяльності, що здійснить мрії та зробить поштовх до створення нових робочих місць.